Spotkania ONLINE - moderatorów i działaczy

Taisa
Posty: 70
Rejestracja: 11 mar 2024, 18:17

Spotkania ONLINE - moderatorów i działaczy

Post autor: Taisa »

Spotkania ONLINE - moderatorów i działaczy
1. Wybieramy messengera
2. Wybieramy datę
Izabela Ołowska - Polonia UK
Sławek Szczecin
Posty: 4
Rejestracja: 19 cze 2024, 07:37

Re: Spotkania ONLINE - moderatorów i działaczy

Post autor: Sławek Szczecin »

Witam
Proponuję spotkanie o godzinie 20 przy użyciu mikrofonu i kamerki. Każdy będzie mógł na bieżąco pewne rzeczy przedyskutować. Z czasem będą możliwe jakieś wspólne działania. Uczymy się od siebie dużo szybciej jeśli te relacje są w realu. Zakładam ,ze spotkanie powinno być raz w tygodniu pod wieczór. I najlepiej rotacyjnie w 4 razy w miesiącu i w różnych dniach. Te dni powinny się zmieniać co jakiś czas powiedzmy co miesiąc inny dzień.
To pozwoli się każdemu dopasować. Tylko ludzie powinni dostać link gdzie maja się zalogować. Ta informacja powinna się pojawiać na tydzień przed spotkaniem. Poza tym każdy powinien dostać na 2 dni przed spotkaniem informacje z linkiem smsem na telefon.
Spotkanie powinno być raz w tygodniu bo nie zawsze każdy będzie mógł być co tydzień i pewnie będzie spora rotacja, ale to normalne .
Tadeusz Juchniewicz
Posty: 132
Rejestracja: 12 mar 2024, 03:21
Lokalizacja: Szczecin - Nowe Miasto
Okręg: 41

Re: Spotkania ONLINE - moderatorów i działaczy

Post autor: Tadeusz Juchniewicz »

I znowu propozycja by ktoś coś zrobił. Nic nowego. Masz pomysł i chcesz coś ruszyć, to nie oczekuj od kogoś i nie narzekaj, ale rób. Masz klub z którego kilka miesięcy temu odszedłem to coś rób sam. Nic nie działasz i nie jesteś aktywny a tylko obserwujesz zza winkla. Jesteś członkiem grupy Okrąg 41 na FB i nawet jednego komentarza ani ogłoszenia tam nie umieściłeś. Myślisz, że jak ludzie podadzą tobie pomysł to się samo zrobi. Przestań ciągle narzekać ale weź się za promowanie DP do której od początku masz jakąś awersję. Mam już dosyć ciągłych pomysłów i absorbowania ludzi przy twojej biernej postawie. Nie patrz na innych, ale sam działaj. Tyle ode mnie i nie mam zamiaru tracić czasu na kolejne spotkania. Do roboty! Nie mogłem nie zareagować i trzymać głowę w piasku. Trzeba zrobić. A zobaczę jak ci się uda. Jak to zrobić itd. itd. Dorośnij w końcu albo zacznij mniej gadać, a coś w ogóle zrób. Tyle w tym temacie. Jak nie zaboli, to nie mam dla ciebie rozwiązania.
Sławek Szczecin
Posty: 4
Rejestracja: 19 cze 2024, 07:37

Re: Spotkania ONLINE - moderatorów i działaczy

Post autor: Sławek Szczecin »

Szkoda Tadeusz ,że nie masz umiejętności do rozmów. Twoje porażki zrzucasz na innych. Pewnie ja jestem winny i to ja Ci psuje i rozwalam twoje pomysły. Szkoda ,że naszej rozmowie pewnie nawet nikt uwagi nie poświęci tu w internecie. A jak będę wyciągał argumenty to nie odpowiesz, lub jakiś moderator potem całą rozmowę zablokuje. Nawet gdybym chciał Tobie coś wytłumaczyć to nie ma szans, co miało miejsce dzisiaj na spotkaniu.
Może kiedyś coś zrozumiesz jak zaczniesz słuchać.
Zapewniam,że Twoje działania odniosą konkretny rezultat. Sprawdź ten rezultat jaki osiągniesz za kilka miesięcy. Tylko już teraz zaznaczam - dzisiaj,że ten efekt co osiągniesz to nie będzie z mojego powodu.
Ja mogę nie mieć umiejętności do organizowania promocji Demokracji Pryncypialnej, jednak chętnie się nauczę od lepszych od siebie. Zakładam ,że Twoja złość do mnie jest na tyle duża,że nie ma szans nawet na rozmowę. Akceptuje Twoje nastawienie do mnie i będę się starał Ciebie unikać i nie drażnić. Pozdrawiam.
Sławek Szczecin
Posty: 4
Rejestracja: 19 cze 2024, 07:37

Re: Spotkania ONLINE - moderatorów i działaczy

Post autor: Sławek Szczecin »

Jestem ze Szczecina i nie mam pojęcia jak robi się spotkania on line w sensie informatycznym. Jednak uważam że takie spotkania warto zrobić, jak przynajmniej 3 osoby się zgłoszą , i poczują że mają chęć podzielić się doświadczeniem. Chciałem pewne rzeczy przedyskutować z ludźmi którzy w okręgach się spotykają w realnym świecie.
Może te spotkania przez internet nie są potrzebne i nie będą miały sensu. Jednak mam taki pomysł i chciałbym sprawdzić czy są chętni na takie spotkania i czy będą potrzebne i coś wniosą pozytywnego. Jeśli ktoś chciałby się ze mną skontaktować podaje tel. 603186604
cichoszszewski
Posty: 12
Rejestracja: 11 mar 2024, 20:24
Lokalizacja: Białystok

Re: Spotkania ONLINE - moderatorów i działaczy

Post autor: cichoszszewski »

Cześć
Nie Ty pierwszy i nie ostatni.
Można utworzyć grupę na Mesennger , Sykpa , Watsapa
Mój nr. 699 095 329
Masz kogoś znajomego to dzwońcie to spróbujemy jak wygląda to videochat.
Dzwońcie najlepiej po godz.19 gdyż często pracuje dłużej.
Taisa
Posty: 70
Rejestracja: 11 mar 2024, 18:17

Re: Spotkania ONLINE - moderatorów i działaczy

Post autor: Taisa »

hejka, zarówno na kompie jak i na komórce mogę podać Wam linka do spotkania będzie i kamerka i mikrofon robiłam spotkanie na Teams - jest to spotkanie limitowane do 2 godzin, ale wystarczy nawet pół godziny czy godzina, jeśli ludzie będą przygotowani do spotkania online i po prostu będą podawać konkrety.
Tylko nie bardzo mam temat na takie spotkanie, bo w zasadzie na FB jest chat Moderatorów i tam chyba raczej na bieżąco ogarniamy tematy.
Ale jakby co to mogę coś zorganizować.
Izabela Ołowska - Polonia UK
Sławek Szczecin
Posty: 4
Rejestracja: 19 cze 2024, 07:37

Re: Spotkania ONLINE - moderatorów i działaczy

Post autor: Sławek Szczecin »

Na razie są chętne 2 osoby wraz ze mną na spotkania on line ,to mało. Poczekajmy jeszcze może na przynajmniej 2 osoby.
Chciałbym się dowiedzieć jak wyglądają spotkania w innych miastach, i co sprawia ,że ludzie przychodzą na spotkania, lub nie przychodzą.
Czy ciągnięcie i nakłanianie , namawianie do spotkań ma sens na drodze ogłoszeń w internecie ? Jakie działania są skuteczne w różnych rejonach.
Wiem, że u mnie jedyny efekt dają osobiste rozmowy telefoniczne, wysyłanie ogłoszeń nie odnosi u mnie skutku .
ODPOWIEDZ