Humor

siewca002
Posty: 5
Rejestracja: 13 mar 2024, 10:37

Humor

Post autor: siewca002 »

Humor
siewca002
Posty: 5
Rejestracja: 13 mar 2024, 10:37

Re: Humor

Post autor: siewca002 »

Sprawa o rozwód. Sędzia pyta żonę.
- Dlaczego chce się pani rozwieść z mężem?
- On mnie nie zadowala.
Kobiety na sali sądowej mówią - On zadowala wszystkie, ale jej jakoś nie zadowala!
Odpowiadają mężczyźni na sali sądowej - Jej nikt nie zadowala!
Aga Brzoskowska
Posty: 2
Rejestracja: 11 mar 2024, 20:25

Re: Humor

Post autor: Aga Brzoskowska »

🤣🤣🤣
Tadeusz Juchniewicz
Posty: 130
Rejestracja: 12 mar 2024, 03:21
Lokalizacja: Szczecin - Nowe Miasto
Okręg: 41

Re: Humor

Post autor: Tadeusz Juchniewicz »

Coś mi się tak jakoś skojarzyło z tą dzisiejszą panią Kluzik i jej znajomością koni. No nie wyrabiam. Dobrej nocy. Aga
Władysława Kunecka
Posty: 5
Rejestracja: 14 mar 2024, 22:42

Re: Humor

Post autor: Władysława Kunecka »

😅😅😅
Wiesz-Ka
Posty: 2
Rejestracja: 11 mar 2024, 21:58

Historia o Adamie i Ewie

Post autor: Wiesz-Ka »

Pewnego dnia, w rajskim ogrodzie, Ewa zwróciła się do Boga:
– Mam problem.
– O co chodzi, Ewo?
̶ Panie, ja wiem, że dzięki Tobie istnieję i mam ten przepiękny ogród, wszystkie zwierzęta, tego zabawnego węża, ale ja po prostu nie jestem szczęśliwa.
– Dlaczego, Ewo?
– Jestem samotna i po prostu wymiotuję już rajskimi jabłuszkami!
– Aha, Ewo! W takim razie stworzę Ci dla towarzystwa mężczyznę.
– A co to jest „mężczyzna”?
– Mężczyzna będzie wadliwym stworzeniem, mającym wiele złych cech. Niezdolny do słuchania i empatii, za to z przerośniętym ego. Agresywny i próżny. Będzie kłamał, kręcił i zdradzał.
Tak czy inaczej, nie będziesz miała z nim lekkiego życia. Ale… Większy, szybszy i silniejszy od Ciebie, będzie dobrze nadawał się do walki i polowania. Stworzę go w taki sposób, aby dostarczał Ci fizycznej satysfakcji. Bo kiedy się pobudzi – nie będziesz miała powodu do narzekania, choć będzie wówczas wyglądał dość głupio. Mężczyzna, trochę jak dziecko, będzie zabawiał się kopaniem ananasa, będzie nierozsądny i niezbyt sprytny, więc będzie również potrzebował Twojej rady, aby nie wyjść na głupca
– Brzmi wspaniale – powiedziała Ewa z ironicznym uśmiechem ale w czym tkwi pułapka?
– Hm... Możesz go mieć pod pewnym warunkiem…
– Jakim?
– Będzie on dumny, arogancki, egocentryczny, więc musisz wmówić mu, że został stworzony jako pierwszy. Pamiętaj – to nasz sekret... To tak między nami – kobietami... :))"
Awatar użytkownika
Bolesław Majchrowski
Posty: 23
Rejestracja: 11 mar 2024, 20:35
Lokalizacja: New Jersey, USA
Okręg: Zagranica

Re: Humor

Post autor: Bolesław Majchrowski »

Ciekawe, że Bóg wszystko stwarzał z niczego. O, tak na kliknęcie palcami. Jednak aby wykreować Ewę potrzebował ukraść Adamowi żebro.
ODPOWIEDZ