Stworzenie Klubu Siewców Prawdy w Olsztynie okręg 35

Warmińsko-mazurskie
Janusz W
Posty: 14
Rejestracja: 21 mar 2024, 09:42

Stworzenie Klubu Siewców Prawdy w Olsztynie okręg 35

Post autor: Janusz W »

Cześć!
Chciałbym stworzyć Olsztyński Klub Siewców Prawdy.
W naszym mieście Olsztynie i okolicach mało się dzieje w zakresie choćby dyskusji nad zmianą pokrętnego systemu politycznego w Polsce (i na świecie) na Demokrację Pryncypialną, lansowaną początkowo jako Demokrację Bezpośrednio. Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby stworzyć nowy najsensowniejszy system, żyć w normalnym niezależnym wspaniałym kraju, mieć wpływ na ważne decyzje, które przecież rzutują w rezultacie na życie każdego/każdej z nas, również każdej rodziny, do uktywnienia się na tym forum. Pokażcie na razie tu swój głos, swoje choć drobne zaangażowanie i doprowadźmy do spotkania, a potem do następnych. Nie wątpię, że w Olsztynie i całym woj. warm.-maz. mieszkają fajni i ciekawi ludzie, którzy chcieliby skosolidować swoje działania, spotkać się wymienić poglądy na wiele spraw dotyczących otaczającego świata. Odezwijcie się śmiało i zacznijmy również na naszym terenie działać i promować nowe rozwiązania.

Janusz z Olsztyna
Awatar użytkownika
alfredmolenda56
Posty: 2
Rejestracja: 15 mar 2024, 17:43
Okręg: 35

Re: Stworzenie Klubu Siewców Prawdy w Olsztynie okręg 35

Post autor: alfredmolenda56 »

Alfred Molenda zam.Skierki k/Kętrzyna nic alfredmolenda56 jestem zainteresowany spotkaniem SP. Pozdrawiam
Alfred Molenda
narcyz1
Posty: 4
Rejestracja: 14 mar 2024, 20:59

Re: Stworzenie Klubu Siewców Prawdy w Olsztynie okręg 35

Post autor: narcyz1 »

narcyz1 jestem z LIDZBARKA WARMIŃSKEGO PROSZĘ O KONTAKT z panem Januszem
narcyz1
Posty: 4
Rejestracja: 14 mar 2024, 20:59

Re: Stworzenie Klubu Siewców Prawdy w Olsztynie okręg 35

Post autor: narcyz1 »

proszę o kontakt NARCYZA
Janusz W
Posty: 14
Rejestracja: 21 mar 2024, 09:42

Re: Stworzenie Klubu Siewców Prawdy w Olsztynie okręg 35

Post autor: Janusz W »

Cieszę się, że coś się w naszym regionie warm.-maz. i samym Olsztynie zadziało. Mój nr tel. 504 046 041. Mam kontakt do p. Alfreda. Jeśli ktoś zostawi tu swój nr tel. lub adres mailowy, odezwę się niebawem. Przepraszam wszystkich, że ostatnio tu nie zaglądałem. Już się poprawiam. Kto jest z naszego regionu - okręg 35 niech do mnie dzwoni lub zostawi wiadomość na forum. Hej!
Janusz W
Posty: 14
Rejestracja: 21 mar 2024, 09:42

Re: Stworzenie Klubu Siewców Prawdy w Olsztynie okręg 35

Post autor: Janusz W »

Drodzy sympatycy Siewców Prawdy z Olsztyna i woj. warm.-maz.!
Zapraszamy na kolejne spotkanie klubu Siewców Prawdy z okręgu 35, które odbędzie się 2 czerwca (niedziela) o godz. 17.00 w Olsztynie w klubokawiarni „kofeina” (jej logo jest pisane z małej litery) ul. Staromiejska 13 na Starym Mieście.
Poprzednie spotkanie odbyło się tamże 12 maja. Ludzie są tu przesympatyczni. Można pogadać o wszystkim, a przede wszystkim o propagowaniu nowego systemu - Demokracji Pryncypialnej.
Przybywajcie! Hej!
Janusz W
Posty: 14
Rejestracja: 21 mar 2024, 09:42

Re: Stworzenie Klubu Siewców Prawdy w Olsztynie okręg 35

Post autor: Janusz W »

Drodzy sympatycy Siewców Prawdy!
Informuję, iż kolejne spotkanie klubu siewców prawdy związanego z Okręgiem 35, odbędzie się 16 czerwca (niedziela) o godz. 17.00 w kawiarni "Kofeina" w Olsztynie ul. Staromiejska 13
Zapraszamy do integracji z istniejącymi członkami! Będzie super!
Janusz W
Posty: 14
Rejestracja: 21 mar 2024, 09:42

Re: Stworzenie Klubu Siewców Prawdy w Olsztynie okręg 35

Post autor: Janusz W »

Drodzy Siewcy Prawdy i nasi sympatycy!
Podaję Informację, iż kolejne spotkanie klubu siewców, Okręg 35 (Olsztyn, woj. warm.-maz.) odbędzie się 30 czerwca (niedziela) o godz. 17.00 w kawiarni "Kofeina" w Olsztynie ul. Staromiejska 13
Zapraszamy do integracji z istniejącymi członkami!
ODPOWIEDZ