Użytkownicy zapisani do kilku okręgów

Awatar użytkownika
Bolesław Majchrowski
Posty: 20
Rejestracja: 11 mar 2024, 20:35
Lokalizacja: New Jersey, USA
Okręg: Zagranica

Użytkownicy zapisani do kilku okręgów

Post autor: Bolesław Majchrowski »

Witam. Zauważyłem, że niektórzy Siewcy Prawdy zapisani są do kilku okręgów jednocześnie. Rekordzista jest w 6-ciu okręgach. Może są "lepsi"? Czy uważacie, że to jest OK?
rafal
Posty: 6
Rejestracja: 14 mar 2024, 20:32

Re: Użytkownicy zapisani do kilku okręgów

Post autor: rafal »

W moim okręgu nic się nie dzieje i nie ma spotkań - sam jestem zapisany do kilku m.in. z tego powodu.
Tadeusz Juchniewicz
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2024, 03:21
Lokalizacja: Szczecin - Nowe Miasto
Okręg: 41

Re: Użytkownicy zapisani do kilku okręgów

Post autor: Tadeusz Juchniewicz »

Bolesław Majchrowski pisze: 18 lip 2024, 17:55 Witam. Zauważyłem, że niektórzy Siewcy Prawdy zapisani są do kilku okręgów jednocześnie. Rekordzista jest w 6-ciu okręgach. Może są "lepsi"? Czy uważacie, że to jest OK?
Nie wiem co to powoduje, bo osobiście w jednam okręgu mam sporo pracy, a żeby ogarnąć jeszcze inne, to nie da rady. A w ogóle jak to jest możliwe, że można się zapisać do kilku okręgów jednocześnie. To chyba nie jest właściwe, bo należy się do jednego. Mi nawet przez myśl nie przeszło by nawet próbować zapisać się do innych okręgów; wystarczy jeden. Pozdrawiam.
Skręta Tomasz
Posty: 11
Rejestracja: 13 mar 2024, 16:58
Lokalizacja: Rybnik

Re: Użytkownicy zapisani do kilku okręgów

Post autor: Skręta Tomasz »

Tadeuszu.
Nie doświadczyłeś uczucia bycia osamotnionym.
Ja tak i z tego też powodu rozumiem Rafała. Jestem z okręgu nr 30 a jak widać w zakładce strony siewców "Okręgi" (nie mylić z zakładką Okręgi na forum) ten okręg istnieje tylko w teorii.
Bardzo mi brakuje fizycznego kontaktu i spotkań z Siewcami.
Rybnik - moje rodzinne miasto jest bardzo specyficzne. Niestety pochodzi z niego żona Rafała Trzaskowskiego a i sami mieszkańcy są jego warci (Trzaskowskiego oczywiście) więc chyba domyślasz się jaki jestem zawiedziony.
Pozdrawiam.
Tomasz Skręta Okręg nr 30 Rybnik
Tadeusz Juchniewicz
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2024, 03:21
Lokalizacja: Szczecin - Nowe Miasto
Okręg: 41

Re: Użytkownicy zapisani do kilku okręgów

Post autor: Tadeusz Juchniewicz »

Skręta Tomasz pisze: 03 sie 2024, 15:31 Tadeuszu.
Nie doświadczyłeś uczucia bycia osamotnionym.
Ja tak i z tego też powodu rozumiem Rafała. Jestem z okręgu nr 30 a jak widać w zakładce strony siewców "Okręgi" (nie mylić z zakładką Okręgi na forum) ten okręg istnieje tylko w teorii.
Bardzo mi brakuje fizycznego kontaktu i spotkań z Siewcami.
Rybnik - moje rodzinne miasto jest bardzo specyficzne. Niestety pochodzi z niego żona Rafała Trzaskowskiego a i sami mieszkańcy są jego warci (Trzaskowskiego oczywiście) więc chyba domyślasz się jaki jestem zawiedziony.
Pozdrawiam.
Budowanie struktur w obecnej sytuacji w Polsce nie jest łatwym wyzwaniem. Każdy żyje w innym otoczeniu i w innym tak naprawdę środowisku. Ludzie lubią zapisywać się i potem tylko obserwować. Nie chcą ruszyć się poza swoje ekrany. Nie wiem co nimi kieruje, ale to jest jakaś kierunkowa degrengolada umysłowa. Może to telewizja, a może sączona od lat w systemach nauczania celowo wytwarzana niska wartość siebie. Na stronie FB Okręgu 41 zapisanych jest 54 osób. Nikt im tego nie kazał robić, zapisali się sami. Pytanie jest po co? Za wyjątkiem zaledwie kilku nigdy nie wyszli by coś zrobić dla Polski. A i ci co wyszli i ponoć nawet byli na zjeździe też nic nie robią dalej i już się nie pokazują. Możesz do nich pisać i starać się jakoś obudzić. Nic nie działa. Nawet koordynator Okręgu 41 z zakładki Okręgi na siewcyprawdy.tv jest nieaktywna. Nie odpowiadają na żadne informacje o spotkaniach klubu, bo działanie w rzeczywistości byłoby w pewnym sensie zadeklarowaniem się i ukazaniem się w realu, by potem jeszcze nie daj Boże musieć coś zrobić. A tak sobie siedzą i obserwują. Ale to ich prawo, tylko na takich ludzi liczyć nie można i powiem szczerze, wolno mi oni wszyscy wiszą. A jest ich razem 54 robiących bezwartościowy tłum. No cóż, my chcący coś zmienić zbierajmy się dalej i ile się zbierze to wtedy zobaczymy co dalej. Zbierajmy się po jednemu a jednocześnie informujmy innych. Nawet tutaj na forum są 4 osoby z okręgu 41 i żadna na tym forum w Okręgu 41 się jeszcze nie wypowiedziała. Żadna nie napisała żadnego! wpisu na jedynym Klubie organizującym zgłaszane spotkania od chwili założenia tj. maja br. Taka jest rzeczywistość. Jedno jest pewne. Na obecną chwilę lewactwo nas odstawia. Także pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Bolesław Majchrowski
Posty: 20
Rejestracja: 11 mar 2024, 20:35
Lokalizacja: New Jersey, USA
Okręg: Zagranica

Re: Użytkownicy zapisani do kilku okręgów

Post autor: Bolesław Majchrowski »

Czy ktoś wie jaka jest relacja między okręgami na tym forum a okręgami na https://siewcyprawdy.tv/okregi/ Czy szef (koordynator) okręgu na forum i szef (koordynator) okręgu na https://siewcyprawdy.tv/okregi/ to jest ta sama osoba? Jak rozumieć to, że na https://siewcyprawdy.tv/okregi/ wiele okręgów jest jakby nieczynne i pokazuje się napis "Nie znaleziono żadnych wyników"?
Tadeusz Juchniewicz
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2024, 03:21
Lokalizacja: Szczecin - Nowe Miasto
Okręg: 41

Re: Użytkownicy zapisani do kilku okręgów

Post autor: Tadeusz Juchniewicz »

Na to pytanie chyba najlepiej będzie Tobie mógł odpowiedzieć koordynator wszystkich Okręgów, a może nawet sam Bogdan. Teraz, o ile rozumiem, przeprowadzane są właśnie w tym zakresie poprawki do początkowych ustaleń. Może wkrótce coś się wyjaśni w tym temacie. U mnie w Okręgu też koordynatorem jest "martwa dusza". Na początku miałem z nią kontakt, nie najlepszy co prawda, ale zawsze jakiś. Od kilku miesięcy zaś milczy jak zaklęta i nie odpowiada. Wziąłem więc sprawy organizacyjne Klubu w swoje ręce. To samo z Forum SP. Tutaj jest calkowita cisza w moim Okręgu 41 i Klubie, który założyłem. Proces włączania się ludzi jest niewidoczny. Już lepiej zbierać ludzi z ulicy niż liczyć na tych zapisanych do Okręgu. Ale to moje doświadczenia. Jestem pewien, że wkrótce to poprawimy i zaczniemy działać efektywnie. Pozdr.
ODPOWIEDZ