Okręg 30. Rybnik

Taisa
Posty: 70
Rejestracja: 11 mar 2024, 18:17

Okręg 30. Rybnik

Post autor: Taisa »

Okręg wyborczy nr 30 do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej obejmuje obszar miast na prawach powiatu Jastrzębia-Zdroju, Rybnika i Żor oraz powiatów mikołowskiego, raciborskiego, rybnickiego i wodzisławskiego.
Izabela Ołowska - Polonia UK
Skręta Tomasz
Posty: 11
Rejestracja: 13 mar 2024, 16:58
Lokalizacja: Rybnik

Re: Okręg 30. Rybnik

Post autor: Skręta Tomasz »

Witam na tym forum jako pierwszy (z Rybnika) i mam nadzieję, że zameldują się kolejni z tego miasta jak i miast oraz powiatów ościennych 👋
Tomasz Skręta Okręg nr 30 Rybnik
Skręta Tomasz
Posty: 11
Rejestracja: 13 mar 2024, 16:58
Lokalizacja: Rybnik

Re: Okręg 30. Rybnik

Post autor: Skręta Tomasz »

Na chacie pojawił się fajny człowiek z Mikołowa o nicku ERSIG a także dzwonił i osobiście rozmawiał z Bogdanem na jednej z audycji "Gorąca Linia" Przemek z Jastrzębia-Zdroju mówiąc również o fajnych ludziach z Żor.
Wszyscy należymy do okręgu nr 30 więc dlaczego nie zarejestrujecie się na forum aby móc się umówić i spotkać na żywo ?
Mieszkamy od siebie o przysłowiowy rzut beretem a ja tu ciągle jestem sam mimo, iż nasza aglomeracja liczy tysiące mieszkańców.
Z pewnych względów nie zadzwonię na kanał a tym bardziej nie napiszę już żadnego posta na czacie kanału Siewcy Prawdy jak i również komentarza bo zadeklarowałem to osobiście w rozmowie telefonicznej
i będąc konsekwentny tego nie uczynię bo nie rzucam słów na wiatr.
Tym bardziej apeluję i proszę o kontakt przynajmniej tu na forum.
Pozdrawiam.
Tomasz Skręta Okręg nr 30 Rybnik
Skręta Tomasz
Posty: 11
Rejestracja: 13 mar 2024, 16:58
Lokalizacja: Rybnik

Re: Okręg 30. Rybnik

Post autor: Skręta Tomasz »

Kolejna audycja Bogdana w dniu wczorajszym i widzę na czacie osobę o nicku "Esclarmonde9", podającego się za mieszkańca Jastrzębia-Zdroju czyli miasta z Okręgu nr 30.
Co jest nie tak, że "człowieki" aktywni na czacie nie chcą się rejestrować i kontaktować na żywo na forum by móc się spotkać w realu ?
Tomasz Skręta Okręg nr 30 Rybnik
Awatar użytkownika
Bolesław Majchrowski
Posty: 23
Rejestracja: 11 mar 2024, 20:35
Lokalizacja: New Jersey, USA
Okręg: Zagranica

Re: Okręg 30. Rybnik

Post autor: Bolesław Majchrowski »

Na Rumble jest zalogowanych ponad 6000 osób a w we wszystkich okręgach razem jest zapisanych niecałe 2000. Prawda jest smutna
Roman Wójcik
Posty: 2
Rejestracja: 03 sie 2024, 10:25
Okręg: 30

Re: Okręg 30. Rybnik

Post autor: Roman Wójcik »

Czołem wszystkim na forum 30-go okręgu. Zostałem wywołany prawdopodobnie przez jednego/jedną z Was do przysłowiowej tablicy. Tak więc jestem. Melduję się. Wszystkich Was pozdrawiam. Chcę być pomocny, użyteczny i skuteczny.
Skręta Tomasz
Posty: 11
Rejestracja: 13 mar 2024, 16:58
Lokalizacja: Rybnik

Re: Okręg 30. Rybnik

Post autor: Skręta Tomasz »

Witaj ERSIG.
Owszem, zostałeś wywołany do tablicy bo byłeś widzialny na forum. To ja Cię wywołałem.
Domyślam się, że jedziemy razem na marsz do Warszavivy by ponieść naszą flagę a wcześniej również by reprezentować nasz okręg.
Witaj zatem w szeregach !
Tomasz Skręta Okręg nr 30 Rybnik
Skręta Tomasz
Posty: 11
Rejestracja: 13 mar 2024, 16:58
Lokalizacja: Rybnik

Re: Okręg 30. Rybnik

Post autor: Skręta Tomasz »

Sorry. Nie na forum lecz na czacie.
Tomasz Skręta Okręg nr 30 Rybnik
Roman Wójcik
Posty: 2
Rejestracja: 03 sie 2024, 10:25
Okręg: 30

Re: Okręg 30. Rybnik

Post autor: Roman Wójcik »

Jeśli tylko będę na terenie PL to pojadę nieść flagę. Ze względów zawodowych może być różnie.
P.S. Uprzejmie proszę zwracać się do mnie Roman. ERSIG to nazwa mojej firmy. Gdzieś tam na etapie rejestracji na RUMBLE tak poszło i ciągnie się za mną. A nie chce kasować konta i zakładać ponownie.
Z góry dzięki za wyrozumiałość.
Skręta Tomasz
Posty: 11
Rejestracja: 13 mar 2024, 16:58
Lokalizacja: Rybnik

Re: Okręg 30. Rybnik

Post autor: Skręta Tomasz »

Cieszę się Romanie, że zdecydowałeś się dołączyć do forum. Mam nadzieję, że za Twoim przykładem pójdą następni z naszego regionu i że się spotkamy również na żywo.
P.S.
Jeśli bardzo chcesz zmienić swój nick na czacie to załóż nowe konto na Rumble (oczywiście z innego, niż dotychczasowy, adresu e-mail) - zabieg bardzo szybki a ile radości przysparza.
Pozdrawiam.
Tomasz Skręta Okręg nr 30 Rybnik
ODPOWIEDZ