Co może Zagranica

Awatar użytkownika
Bolesław Majchrowski
Posty: 23
Rejestracja: 11 mar 2024, 20:35
Lokalizacja: New Jersey, USA
Okręg: Zagranica

Co może Zagranica

Post autor: Bolesław Majchrowski »

Co mogą zrobić Siewcy Prawdy mieszkający na stałe za granicą.
1.Informować krewnych i znajomych o istniejących grupach Siewców Prawdy.
2.Tłumaczyć ludziom jakie będą korzyści dla przeciętnego człowieka po wprowadzeniu Demokracji Pryncypialnej.
3.Wspomagać finansowo grupy w Polsce np. na zakup banerów, ulotek itp. Oczywiście za zgodą i z polecenia SP.
4.Zbierać podpisy na kandydatów wskazywanych przez Siewców Prawdy, którzy w swoim programie będą mieli zobowiązanie o dążeniu do wprowadzenia Demokracji Pryncypialnej.
5.Każdorazowo podczas pobytu w Polsce odwiedzać działaczy SP w okręgach skąd pochodzimy.
Proszę o komentarze i propozycje.
Tadeusz Juchniewicz
Posty: 130
Rejestracja: 12 mar 2024, 03:21
Lokalizacja: Szczecin - Nowe Miasto
Okręg: 41

Re: Co może Zagranica

Post autor: Tadeusz Juchniewicz »

Dodałbym jeszcze do tych wymienionych działań:

1. Organizowanie wystąpień Bogdana Morkisza lub Daniela Jabłońskiego w polskich mediach zagranicą z promowaniem przez nich projektu Demokracji Pryncypialnej.

2. Organizowanie spotkań w społeczności polskiej i promowanie podczas nich Demokracji Pryncypialnej.

3. Po opracowaniu wersji angielskiej dokumentu DP przez Daniela Jabłońskiego promowanie tego projektu wśród mieszkańców danego państwa w różny możliwy sposób.

Pracy jest dużo i każdy inicjatywa wyjścia z informacją do ludzi jest drogocenna.

Siejmy wszędzie gdzie jest gleba, nawet wyglądająca na kamienistą.
Awatar użytkownika
Bolesław Majchrowski
Posty: 23
Rejestracja: 11 mar 2024, 20:35
Lokalizacja: New Jersey, USA
Okręg: Zagranica

Re: Co może Zagranica

Post autor: Bolesław Majchrowski »

Dzięki za dodanie nowych propozycji. Ja mój powyższy post zamieściłem na stronch SP z innych państw. Niestety tylko SP z UK i SP z Niemiec zezwoliły na upublicznienie tego postu. Pozostałe państwa a w tym SP USA (do którego należę) trzymają mój post jako pending.
Awatar użytkownika
lomcia
Posty: 6
Rejestracja: 11 mar 2024, 21:57
Lokalizacja: Birmingham
Okręg: Polonia- UK
Kontakt:

Re: Co może Zagranica

Post autor: lomcia »

Będę w Bielsko Białej za pare miesięcy, z chęcią was odwiedzę jak znajdę chwilę :D z Izą mamy nasze plany co robić jak będzie angielska wersja i myślę że będziemy wtedy organizować spotkanie online by obgadać wszystko
Karolina Przybył - UK - https://ioctenocte.carrd.co/
Tadeusz Juchniewicz
Posty: 130
Rejestracja: 12 mar 2024, 03:21
Lokalizacja: Szczecin - Nowe Miasto
Okręg: 41

Re: Co może Zagranica

Post autor: Tadeusz Juchniewicz »

lomcia pisze: 31 sie 2024, 11:29 Będę w Bielsko Białej za pare miesięcy, z chęcią was odwiedzę jak znajdę chwilę :D z Izą mamy nasze plany co robić jak będzie angielska wersja i myślę że będziemy wtedy organizować spotkanie online by obgadać wszystko
Uwzględnijcie mnie, proszę w planach takiego spotkania on line. Pozdrawiam.
Ian
Posty: 4
Rejestracja: 16 mar 2024, 11:19
Okręg: Australia

Re: Co może Zagranica

Post autor: Ian »

lomcia pisze: 31 sie 2024, 11:29 Będę w Bielsko Białej za pare miesięcy, z chęcią was odwiedzę jak znajdę chwilę :D z Izą mamy nasze plany co robić jak będzie angielska wersja i myślę że będziemy wtedy organizować spotkanie online by obgadać wszystko
Czy wiadomo kiedy będzie ta poprawiona i uzupełniona angielska wersja DP? Już mam ludzi czekających na nią. Nie chcę im dawać automatycznego tłumaczenia obecnej polskiej wersji.
ODPOWIEDZ