Marsz 11 listopada

Bogdan Morkisz
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2024, 08:48

Marsz 11 listopada

Post autor: Bogdan Morkisz »

Tutaj rozmawiamy na temat udziału Siewców Prawdy w marszu, który ma sie odbyć w Warszawie.
Taisa
Posty: 70
Rejestracja: 11 mar 2024, 18:17

Re: Marsz 11 listopada

Post autor: Taisa »

Witold Pluta Spółdzielczy Bank Ludowy - 45 8431 0008 0015 1715 3001 0001
Tytułem: Zwrot kosztów Marszu
Izabela Ołowska - Polonia UK
Monika Tyszczak
Posty: 3
Rejestracja: 11 mar 2024, 16:34

Re: Marsz 11 listopada

Post autor: Monika Tyszczak »

Bardzo prosimy o wplaty w wysokości 100zł
Skręta Tomasz
Posty: 11
Rejestracja: 13 mar 2024, 16:58
Lokalizacja: Rybnik

Re: Marsz 11 listopada

Post autor: Skręta Tomasz »

Z góry przepraszam za pytanie jeśli odpowiedź na nie padła już na którejś z audycji na rumble a którą mogłem najzwyczajniej przeoczyć a mianowicie :
skąd pan Witold, na podstawie wpłat na jego konto za Zwrot kosztów Marszu (bez informacji o nr okręgu przy tytule wpłaty), będzie wiedział ile flag zamówić dla konkretnego okręgu, które w dniu marszu będziemy osobiście odbierać w Warszawie ?
Na chwilę obecną widzę, że z okręgu nr 30 na forum jestem jedyny.
Tomasz Skręta Okręg nr 30 Rybnik
Lootnick
Posty: 3
Rejestracja: 11 mar 2024, 20:39

Re: Marsz 11 listopada

Post autor: Lootnick »

Cześć. Myślę, ze Witek jest na tyle ogarnięty, że będzie wiedział z listy nazwisk wpłacających. Poza tym ilość wpłat da ilość flag więc powinno się zgadzać przy wydawaniu flag - bazując na uczciwości samych wpłacających.
Skręta Tomasz
Posty: 11
Rejestracja: 13 mar 2024, 16:58
Lokalizacja: Rybnik

Re: Marsz 11 listopada

Post autor: Skręta Tomasz »

Dzięki Mirku. Nie byłem świadomy, że Witek dysponuje listą osób zarejestrowanych w konkretnych okręgach a zadając pytanie miałem na myśli nie flagi z samym logo Siewców Prawdy lecz te, na których poza logiem ma być również numer okręgu bo Witek nie wyłoży przecież na nie z własnej kieszeni na pałę, nie wiedząc ilu będzie na takie właśnie chętnych.
Tomasz Skręta Okręg nr 30 Rybnik
Taisa
Posty: 70
Rejestracja: 11 mar 2024, 18:17

Re: Marsz 11 listopada

Post autor: Taisa »

do Witka prośba - na ostatnim spotkaniu polonii UK ustaliliśmy, stąd prośba - poprosimy o zrobienie flagi Polonia UK
Izabela Ołowska - Polonia UK
ODPOWIEDZ