Imię i nazwisko jako nazwa użytkownika

Awatar użytkownika
Bolesław Majchrowski
Posty: 23
Rejestracja: 11 mar 2024, 20:35
Lokalizacja: New Jersey, USA
Okręg: Zagranica

Imię i nazwisko jako nazwa użytkownika

Post autor: Bolesław Majchrowski »

Wydaje mi się dziwną praktyką, że rejestrujący się na forum SP podają jakieś dziwne nazwy użytkownika zamiast poprostu wpisać swoje imię i nazwisko. Nie rozumię po co ta konspiracja. Może brak odwagi? Co o tym myślicie?
admin
Site Admin
Posty: 14
Rejestracja: 08 lut 2024, 14:41
Lokalizacja: Katowice
Okręg: Okręg 31
Kontakt:

Re: Imię i nazwisko jako nazwa użytkownika

Post autor: admin »

Zgadzam się, a jeśli ktoś nie chce podawać nazwiska, to imię i pierwszą literę nazwiska. Ponadto można uzupełnić swoje dane w sekcji wyświetl profil o miasto i okręg.
Awatar użytkownika
lomcia
Posty: 6
Rejestracja: 11 mar 2024, 21:57
Lokalizacja: Birmingham
Okręg: Polonia- UK
Kontakt:

Re: Imię i nazwisko jako nazwa użytkownika

Post autor: lomcia »

Ja osobiście z pośpiechu wpisałam nick. Dzień później Bogdan wspomniał o tym na prasówce i troche mi głupio. Niestety nie zmienię już nicku, ale jest stópka/podpis, który można ustawić w profilu, mam zamiar tam dodać, niestety, innej opcji nie mam. Wybaczcie. Nie popełniajcie mojego błędu ludzie D:
Karolina Przybył - UK - https://ioctenocte.carrd.co/
Iskra
Posty: 4
Rejestracja: 15 mar 2024, 21:48
Okręg: 14

Re:Szczepan Kurpisz

Post autor: Iskra »

Popełniłem ten sam błąd co Karolina Przybył, ale już go poprawiłem .Błąd poprawiony Karolinko (i inni ),przestaje być błędem.
Szczepan Kurpisz
Władysława Kunecka
Posty: 5
Rejestracja: 14 mar 2024, 22:42

Re: Imię i nazwisko jako nazwa użytkownika

Post autor: Władysława Kunecka »

Tak właśnie, ja też w mojej grupie poruszyłam ten temat. Nawet na Rumble mam wpisane nazwisko i pierwszą literę imienia, ale to już nie to samo co nik. I zdjęcia też nie ukrywam bo mi na tym nie zależy. Jak mnie będą chcieli znaleźć to mnie znajdą.
Janusz W
Posty: 14
Rejestracja: 21 mar 2024, 09:42

Re: Imię i nazwisko jako nazwa użytkownika

Post autor: Janusz W »

Bolesławie, bardzo dobry temat. Oto moje refleksje. Ze względu, że zmieniły się czasy, ludzie zaczęli teraz się siebie bać. Boją się dosłownie wszystkiego. Politycy i celebryci przestali odpowiadać na pytania - tak lub - nie. Ględzą jakieś pokrętne farmazony, z których nic nie wynika, ewentualnie powiedzą: „jestem za, a nawet przeciw”. Dlaczego tak gadają? Bo się boją! Pytanie - czego się boją? Bo taka konkretna wypowiedź totalnie zdradza poglądy w jakijś sprawie. A co będzie, jeśli okaże się, że nie mają racji? Będą już spostrzegani jako głupcy, nieucy, nieudaczniki. Zawsze już można będzie wywołać ich do tablicy i powiedzieć, że mówił konkretnie (np. coś niedorzecznego) na jakiś temat. Ale to może być bardzo niewygodne dla takiej osoby, bo nie będzie miała gdzie się schować, gdy ktoś przywoła ich słowa. I to poszło dalej od polityków do dyrektorów, kierowników, aż do zwykłych ludzi od dorosłych po młodzież. To młodzi ludzie posługują się sickami, ksywkami, pseudonimami. Boją się. Wszyscy się boją! Dawniej tak nie było. Starsze pokolenie tego nie zna. Kiedyś uczono w szkołach, że trzeba zachowywać się odpowiedzialnie. Teraz wszyscy uciekają od odpowiedzialności. Wprowadzono jakieś Rodo (smrodo - to mój komentarz), numery PESEL i inne przykrywki imion i nazwisk. Stało się to normą.
Tak więc nie dziwmy się, że ludzie nie używają imon i nazwisk, szczególnie w internecie, gdzie mamy do czynienia z obrażaniem innych, tzw. hejtowaniem. Ale ciekawe, że ci, którzy hejtują, sami ukrywają swoją tożsamość nie podając imienia i nazwiska bo się boją!!!
Czasy są pobabrane, ale zaraz, zaraz, skąd się to wzięło? A przypomnijcie sobie gazety z PRL-u. W artykułach o treściach kryminalnych, a nawet społecznych pisano: Jarosław K. zrobił to, a to, Krzysztof Z. po pijanemu jechał na koniu itd. Ludzie już kiedyś zaczęli ukrywać swoje dane osobowe i dziwimy się, że teraz jest to nagminne?
- skomentował Janusz W.
Awatar użytkownika
lomcia
Posty: 6
Rejestracja: 11 mar 2024, 21:57
Lokalizacja: Birmingham
Okręg: Polonia- UK
Kontakt:

Re: Imię i nazwisko jako nazwa użytkownika

Post autor: lomcia »

Hej kochani, tak jak Bogdan prosił, dopiszcie się z imienia i nazwiska. Wiem że mamy róźne nicki powpisywane ale w profilu w stópce możecie podać imię, nazwisko, okręg i co tam chcecie wpisywać. Jeśli to zbyt skomplikowane mogę pokazać znów na filmiku jak to zrobić.
Karolina Przybył - UK - https://ioctenocte.carrd.co/
Taisa
Posty: 70
Rejestracja: 11 mar 2024, 18:17

Re: Imię i nazwisko jako nazwa użytkownika

Post autor: Taisa »

Lomcia - zrób proszę, na pewno się przyda, bo już miałam takie pytania damy link potem wszystkim
Izabela Ołowska - Polonia UK
Janusz W
Posty: 14
Rejestracja: 21 mar 2024, 09:42

Re: Imię i nazwisko jako nazwa użytkownika

Post autor: Janusz W »

Ja nie będę wpisywał swojego imienia i nazwiska, bo „Bogdan prosił”. Widzę, że znów zaczyna się jazda z posłuszeństwem wobec nowego lidera. Ja zrobię, tak jak Ja chcę i będę się słuchał tylko samego siebie. Ja ktoś ma ochotę wpisywać imię i nazwisko, niech to zrobi, bo to jego sprawa. Jeśli ktoś nie chce wpisywać imienia i nazwiska, nich nie wpisuje, bo jest również jego sprawa.
Awatar użytkownika
lomcia
Posty: 6
Rejestracja: 11 mar 2024, 21:57
Lokalizacja: Birmingham
Okręg: Polonia- UK
Kontakt:

Re: Imię i nazwisko jako nazwa użytkownika

Post autor: lomcia »

Lol. Janusz.... Nosz toś mnie zaskoczył. Nie zmuszamy cię, ale ci co chcą (i jest racjonalne uzasadnienie po co imie i nazwisko i okręg) to pokażę jak można zmienić :D
Karolina Przybył - UK - https://ioctenocte.carrd.co/
ODPOWIEDZ