Przywitaj się :), przedstaw się, napisz coś o sobie.

admin
Site Admin
Posty: 14
Rejestracja: 08 lut 2024, 14:41
Lokalizacja: Katowice
Okręg: Okręg 31
Kontakt:

Przywitaj się :), przedstaw się, napisz coś o sobie.

Post autor: admin »

Przywitaj się :), przedstaw się, napisz coś o sobie.
wojti40
Posty: 2
Rejestracja: 15 mar 2024, 19:40
Okręg: 28

Re: Przywitaj się :), przedstaw się, napisz coś o sobie.

Post autor: wojti40 »

Witam wszystkich forumowiczów, Wojciech G. Czestochowa okręg 28 , bardzo się cieszę że powstała platforma do dyskusji i wymiany doświadczeń, poglądów, zapraszam wszystkich z Częstochowy i okolic do naszych spotkań które organizujemy cyklicznie,
Awatar użytkownika
Marcin42
Posty: 7
Rejestracja: 12 mar 2024, 10:59
Lokalizacja: Telford UK

Re: Przywitaj się :), przedstaw się, napisz coś o sobie.

Post autor: Marcin42 »

Cześc jestem Marcin, mieszkam w Anglii, poszukuję prawdy o tym świecie od ponad 10 lat. Na kanał siewców prawdy natrafiłem około 2 lata temu. Pozdrawiam wszystkie wielowymiarowe boskie istoty :)
Marcin Lewandowski
Atomowy1970
Posty: 8
Rejestracja: 11 mar 2024, 20:28
Lokalizacja: Bydgoszcz
Okręg: 4
Kontakt:

Re: Przywitaj się :), przedstaw się, napisz coś o sobie.

Post autor: Atomowy1970 »

Witam wszystkich forumowiczów, Andrzej P. Bydgoszcz Okręg 4, bardzo się cieszę, że powstała platforma Forum Siewcy Prawdy. Moja historia z Siewcami Prawdy była imponująca, bo znalazłem ten kanał w połowie 2021 roku przez człowieka, co już nie jest z nami, gdyż obrał przeciwną drogę do mojej. Pozdrawiam wszystkich, co mają w sercu naszą Polskę i zmianę systemu na DP :)
Andrzej Pytel - 4 - Zapraszam wszystkich do kontaktu ze mną, aby promować wspólnie zmianę systemu na demokrację pryncypialną.
Andrzej Żelazowski
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2024, 03:30

Re: Przywitaj się :), przedstaw się, napisz coś o sobie.

Post autor: Andrzej Żelazowski »

Witam wszystkich👋
Nazywam się Andrzej Ż. i pochodzę z woj.lubelskiego,ale około 30 lat mieszkałem w UK i trochę w Irlandii w której jestem obecnie.Ponad dwa lata temu trafiłem na Siewców Prawdy i rozwiązania zawarte w Demokracji Pryncypialnej.Nigdy nie interesowałem się polityką,jednak projekt DP z zawartymi rozwiązaniami bardzo mi się spodobał i zrozumiałem,że to jest ta szansa dla Polski.Właśnie jestem w fazie przeprowadzki do PL i chciałbym działać realnie z Siewcami.Jak uda mi się zorganizować wszystko,to chciałbym również zapisać się na zlot Siewców w maju,gdyż zawsze coś stawało na przeszkodzie,by wziąć udział.Jak się uda zorganizować,będę startował z Wałbrzycha i jeśli ktoś ma ochotę z tamtych okolic lub po drodze do Ślesina,to może się ze mną zabrać.Zapraszam na messenger.
Czeka nas ciężka praca,ale razem mamy tę szansę i zaszczyt zmienić ten chory system.Zawsze za granicą,czy w PLmartwiłem się o Polskę i w końcu jest nadzieja dzięki DP,Danielowi i Siewcom .
Serdecznie Pozdrawiam ☺
Ostatnio zmieniony 20 mar 2024, 08:51 przez Andrzej Żelazowski, łącznie zmieniany 1 raz.
Iskra
Posty: 4
Rejestracja: 15 mar 2024, 21:48
Okręg: 14

Re: Przywitaj się :), przedstaw się, napisz coś o sobie.

Post autor: Iskra »

Witam! Na imię mam Szczepan i jestem (od roku) góralem "szuwarowo bagiennym" z Łącka, a rodem z "Pyrlandii" czyli z Wielkopolski. Do SIEWCÓW PRAWDY trafiłem przez Jurka Ziębę , którego podziwiam za wiedzę w temacie zdrowie (a na dodatek jest również pilotem, który to zawód ja uprawiałem aż do emerytury). Mam dość demokracji partyjnej i dojenia naszego Państwa i dlatego jestem w Klubie SIEWCÓW okręgu 14. Pozdrawiam Klubowiczów!
Szczepan Kurpisz
Hannaanna
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2024, 17:35
Okręg: 25

Re: Przywitaj się :), przedstaw się, napisz coś o sobie.

Post autor: Hannaanna »

Witajcie, na czacie mam nick Hannaanna, a moje prawdziwe imię to Hanna. Pochodzę z Gdańska, okręg 25. Jestem z Siewcami prawie od 2 lat. Pozdrawiam Wszystkich
piepszot
Posty: 3
Rejestracja: 21 kwie 2024, 18:30
Okręg: 31

Re: Przywitaj się :), przedstaw się, napisz coś o sobie.

Post autor: piepszot »

Tu piepszot. Widzę tu forumowiczów z WB. Ja również tam mieszkałem (przez 17 lat), lecz wróciłem na swoje w 2021. O Siewcach Prawdy dowiedziałem się w tamtym roku i od tamtego czasu propaguję o nich informacje. Dla tych, którzy nadal mieszkają na Wyspach i nie wiedzą o niezależnym brytyjskim miesięczniku w formie papierowej jak i internetowej, informuję że jest taki:
https://thelightpaper.co.uk/ . W marcowym wydaniu (jest już kwietniowe): https://thelightpaper.co.uk/assets/pdf/ ... -Final.pdf , na str. 23 (Letters to The Light), w ramach międzynarodowego rozpowszechniania informacji o demokracji bezpośredniej, poinformowałem, że w Polsce taka już się tworzy. Mam nadzieję, że czytelnicy miesięcznika zostaną zainspirowani naszym przykładem i będą tworzyć podobne struktury u siebie.
ODPOWIEDZ