Imię i nazwisko jako nazwa użytkownika

Taisa
Posty: 70
Rejestracja: 11 mar 2024, 18:17

Re: Imię i nazwisko jako nazwa użytkownika

Post autor: Taisa »

Janusz W pisze: 26 mar 2024, 10:40 Ja nie będę wpisywał swojego imienia i nazwiska, bo „Bogdan prosił”. Widzę, że znów zaczyna się jazda z posłuszeństwem wobec nowego lidera. Ja zrobię, tak jak Ja chcę i będę się słuchał tylko samego siebie. Ja ktoś ma ochotę wpisywać imię i nazwisko, niech to zrobi, bo to jego sprawa. Jeśli ktoś nie chce wpisywać imienia i nazwiska, nich nie wpisuje, bo jest również jego sprawa.
po pierwsze nie Bogdan, tylko Bolesław, do którego już się odniosłeś w swoim poprzednim poście bardzo przychylnie i wylewnie, po drugie, nie zaczyna się tutaj żadna jazda z posłuszeństwem względem Bogdana, tylko kwestia organizacyjno logistyczna - więc wtręty typu niech każdy zrobi jak chce, są w mojej opinii nie na miejscu, zwłaszcza, że warto było by znać swojego interlokutora a i przestrzeń forum została stworzona dla Siewców Prawdy po to, aby się organizować i propagować Demokrację Pryncypialną - więc konkretny cel a nie posłuszeństwo względem jakiegoś lidera. A po trzecie bardzo dziękuję Lomci, że trzyma rękę na pulsie i ZAWSZE jest pomocja gdy ktoś ma techniczne trudności i zrobi film instruktażowy, wytłumaczy proces!
Izabela Ołowska - Polonia UK
malgorzatarytel
Posty: 4
Rejestracja: 17 mar 2024, 13:23
Okręg: 19

Re: Imię i nazwisko jako nazwa użytkownika

Post autor: malgorzatarytel »

Bardzo dobry temat. Zdecydowanie popieram przdstawianie się z imienia i nazwiska. Na rumble wpisałam stosunkowo czytelny nick ale na forum zrejestrowałam się już inaczej jeszcze zanim Bogdan poruszył tę kwestię.
Janusz W
Posty: 14
Rejestracja: 21 mar 2024, 09:42

Re: Imię i nazwisko jako nazwa użytkownika

Post autor: Janusz W »

Odpowiedź do Taisy: Po pierwsze właśnie „Bogdan prosił”, a nie Bolesław. Nie chwytaj mnie za słówka, bo nie masz racji. Odniosłem się do wiadomości lomci zamieszczonej 24 marca zaraz pod moim lekko wylewnym komentarzem, która napisała: „Hej, kochani, tak jak Bogdan prosił, dopiszcie się z imienia i nazwiska”. Troszkę mnie to rozjuszyło. Bogdan sam często powtarza, żeby zbyt łatwo nie ufać nikomu, nawet jemu, starać się wszystko sprawdzać, że nie chce być liderem politycznym. Ja nikomu ślepo nie ufam w żadnej kwestii i dlatego słowa „dopiszcie się” zamieszczone w wiadomości lomci lekko mnie zirytowały i dlatego umieściłem taką swoją wypowiedź. Chciałem wyrazić mój punkt widzenia w sferze wolności każdego człowieka i pobudzić innych do myślenia. A Bolesław poruszył bardzo ciekawy temat w kwestii zamieszczania swojego imienia i nazwiska. Imię i nazwisko jest w moim mniemaniu prywatnością każdego człowieka i dlatego niech każdy z tą prywatnością robi, co chce. Są ludzie wylewni, są też powściągliwi. Jest takie sympatyczne przysłowie: „Ludzie są różni - kwadratowi i podłużni”. Ja się z tym zgadzam. To tyle z mojej strony. Na razie. Cześć.
piepszot
Posty: 3
Rejestracja: 21 kwie 2024, 18:30
Okręg: 31

Re: Imię i nazwisko jako nazwa użytkownika

Post autor: piepszot »

Ja - Andrzej Lechowski - z automatu wpisałem swoją xywę (a bynajmniej nie ze strachu przed ujawnieniem imienia i nazwiska), bo występując na dziesiątkach rozmaitych forów widziałem jak prawie każdy w ten sposób się przedstawiał, co uważam za wygodniejsze.
ODPOWIEDZ