Użytkownicy forum. Smutna prawda.

Awatar użytkownika
Bolesław Majchrowski
Posty: 34
Rejestracja: 11 mar 2024, 20:35
Lokalizacja: USA, New Jersey, Toms River
Okręg: Zagranica

Użytkownicy forum. Smutna prawda.

Post autor: Bolesław Majchrowski »

Minęło 6 miesięcy od założenia forum więc czas na pokazanie statystyki. Na forum jest zarejestrowanych 258 użytkowników. Wśród nich jest 115 osób , którzy do dzisiaj nie podali numeru okręgu w którym mieszkają. Zuważyłem ciekawe zjawisko. Otóż do okręgów Siewców Prawdy umieszczonych na Facebooku zapisanych jest 1932 osoby. Być może liczba ta jest nieco większa gdyż możliwym jest, że są okręgi "ukryte" ale są osoby zapisane do kilku okręgów co zmniejsza ogólną ilośc. Fakt jest taki, że tylko co 7-ma osoba jest gotowa do dyskusji na forum. Czy napewno? Proszę spojrzyć na aktywnośc; memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist Macie jakieś pomysły na zmobilizowanie ludzi?
Awatar użytkownika
lomcia
Posty: 6
Rejestracja: 11 mar 2024, 21:57
Lokalizacja: Birmingham
Okręg: Polonia- UK
Kontakt:

Re: Użytkownicy forum. Smutna prawda.

Post autor: lomcia »

próbowałam jakiś czas temu z propozycją by podać choćby w opisie okręg i imię to mnie zbesztano xD ciężko będzie. Zarejestrowałam się nickiem ale pokazałam jak na forum zmienić sobie w opisie co trzeba. Na kanale siewców są moje filmiki instruktażowe.
Karolina Przybył - UK - https://ioctenocte.carrd.co/
Awatar użytkownika
Bolesław Majchrowski
Posty: 34
Rejestracja: 11 mar 2024, 20:35
Lokalizacja: USA, New Jersey, Toms River
Okręg: Zagranica

Re: Użytkownicy forum. Smutna prawda.

Post autor: Bolesław Majchrowski »

Zdaję sobie sprawę, że ciężko będzie. Jednak minimum przy rejestracji powinno być podanie swojego imienia, inicjału nazwiska, numeru okręgu a także nazwę powiatu w którym się mieszka. Ludzie na forum mogliby się komunikować nie tylko w ramach okręgu ale również z sąsiadami z pobliskiego powiatu. Druga sprawa to kontrola forum. Moderator powinien być dyspozycyjny i przynajmniej trzy razy dzięnnie zaglądać na forum i reagować na wariatów. Od wczoraj mamy wpisy durnia, który napisał wiele postów po rosyjsku i nikt go nie banuje.
Pi0tr
Posty: 5
Rejestracja: 23 wrz 2024, 17:18
Okręg: 32

Re: Użytkownicy forum. Smutna prawda.

Post autor: Pi0tr »

Bolesław Majchrowski pisze: 18 sie 2024, 16:32 Minęło 6 miesięcy od założenia forum więc czas na pokazanie statystyki. Na forum jest zarejestrowanych 258 użytkowników. Wśród nich jest 115 osób , którzy do dzisiaj nie podali numeru okręgu w którym mieszkają. Zuważyłem ciekawe zjawisko. Otóż do okręgów Siewców Prawdy umieszczonych na Facebooku zapisanych jest 1932 osoby. Być może liczba ta jest nieco większa gdyż możliwym jest, że są okręgi "ukryte" ale są osoby zapisane do kilku okręgów co zmniejsza ogólną ilośc. Fakt jest taki, że tylko co 7-ma osoba jest gotowa do dyskusji na forum. Czy napewno? Proszę spojrzyć na aktywnośc; memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist Macie jakieś pomysły na zmobilizowanie ludzi?
tak mam kupę pomysłów, ale szkoda "strzępić ryja" i podpowiadać publicznie agentom specjalnej troski, podpowiem Wam tylko, że to forum trzeba wyj3bać
Awatar użytkownika
Bolesław Majchrowski
Posty: 34
Rejestracja: 11 mar 2024, 20:35
Lokalizacja: USA, New Jersey, Toms River
Okręg: Zagranica

Re: Użytkownicy forum. Smutna prawda.

Post autor: Bolesław Majchrowski »

Piotr, każdy pomysł jest dobry o ile służy do rozwoju lub uporządkowania forum.
Skręta Tomasz
Posty: 21
Rejestracja: 13 mar 2024, 16:58
Lokalizacja: Rybnik

Re: Użytkownicy forum. Smutna prawda.

Post autor: Skręta Tomasz »

Nie zgadzam się !
Nie można tego forum wyj...ać.
Ktoś kto nigdy nie miał do czynienia z takim forum nie zna jego zalet. Chcecie mieć swojego Facebooka to będzie Wasze szczęście ale tylko do czasu aż Wam Facebook wprowadzi ograniczenia a to się rychło stanie.
Nie cierpię Facebooka od samego jego początku. Nawet nie wiem dlaczego - nie cierpię i już.
Okaże się po czasie dlaczego Wam się Facebook nie spodobał - ja już wiem.
Tomasz Skręta Okręg nr 30 Rybnik
Pi0tr
Posty: 5
Rejestracja: 23 wrz 2024, 17:18
Okręg: 32

Re: Użytkownicy forum. Smutna prawda.

Post autor: Pi0tr »

Forum jest pase, potrzebna jest centralizacja kanału informacyjnego tak jak masz np rumble, tylko, że nie forum! ja pamiętam czasy gdzie fora to były JEDYNE źródła informacji i niestety one umarły ponad 10 lat temu co zresztą widać po liczbie uczestników!
Idealnym pomysłem byłoby stworzenie aplikacji i opublikowanie w mobile store'ach na wzór dema aplikacji cyfrowej demokracji tyle, że do celów informacyjnych i kontaktowych integracja z "oficjalnymi" kanałami np discord czy telegram czy jakaś JEDNA grupa od biedy na śmierdzącym facebooku dla ludzi, którzy świata po za nim nie widzą. Facebook jest ogromnym zagrożeniem decentralizującym wiedzę i dostęp do informacji poprzez multiplikację grup.
Celem takiego projektu np. byłoby łatwe policzenie się i dobicie do pewnej liczby stanowiącej np liczebność dużej partii politycznej co motywowałoby do większego działania. Pamiętajcie, że partie nie są tak liczne jak to mogłoby się wydawać, a pieniądze w dużej mierze idą na zarządzanie i projekty nie ulotki czy banery.
ODPOWIEDZ