Użytkownicy forum. Smutna prawda.

Awatar użytkownika
Bolesław Majchrowski
Posty: 23
Rejestracja: 11 mar 2024, 20:35
Lokalizacja: New Jersey, USA
Okręg: Zagranica

Użytkownicy forum. Smutna prawda.

Post autor: Bolesław Majchrowski »

Minęło 6 miesięcy od założenia forum więc czas na pokazanie statystyki. Na forum jest zarejestrowanych 258 użytkowników. Wśród nich jest 115 osób , którzy do dzisiaj nie podali numeru okręgu w którym mieszkają. Zuważyłem ciekawe zjawisko. Otóż do okręgów Siewców Prawdy umieszczonych na Facebooku zapisanych jest 1932 osoby. Być może liczba ta jest nieco większa gdyż możliwym jest, że są okręgi "ukryte" ale są osoby zapisane do kilku okręgów co zmniejsza ogólną ilośc. Fakt jest taki, że tylko co 7-ma osoba jest gotowa do dyskusji na forum. Czy napewno? Proszę spojrzyć na aktywnośc; memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist Macie jakieś pomysły na zmobilizowanie ludzi?
Awatar użytkownika
lomcia
Posty: 6
Rejestracja: 11 mar 2024, 21:57
Lokalizacja: Birmingham
Okręg: Polonia- UK
Kontakt:

Re: Użytkownicy forum. Smutna prawda.

Post autor: lomcia »

próbowałam jakiś czas temu z propozycją by podać choćby w opisie okręg i imię to mnie zbesztano xD ciężko będzie. Zarejestrowałam się nickiem ale pokazałam jak na forum zmienić sobie w opisie co trzeba. Na kanale siewców są moje filmiki instruktażowe.
Karolina Przybył - UK - https://ioctenocte.carrd.co/
Awatar użytkownika
Bolesław Majchrowski
Posty: 23
Rejestracja: 11 mar 2024, 20:35
Lokalizacja: New Jersey, USA
Okręg: Zagranica

Re: Użytkownicy forum. Smutna prawda.

Post autor: Bolesław Majchrowski »

Zdaję sobie sprawę, że ciężko będzie. Jednak minimum przy rejestracji powinno być podanie swojego imienia, inicjału nazwiska, numeru okręgu a także nazwę powiatu w którym się mieszka. Ludzie na forum mogliby się komunikować nie tylko w ramach okręgu ale również z sąsiadami z pobliskiego powiatu. Druga sprawa to kontrola forum. Moderator powinien być dyspozycyjny i przynajmniej trzy razy dzięnnie zaglądać na forum i reagować na wariatów. Od wczoraj mamy wpisy durnia, który napisał wiele postów po rosyjsku i nikt go nie banuje.
ODPOWIEDZ