Okręg 19. Warszawa

xandree
Posty: 16
Rejestracja: 12 mar 2024, 01:21

Re: Okręg 19. Warszawa

Post autor: xandree »

W tę niedzielę (19.04) o godz. 19:30 odbędzie się ogólnopolskie spotkanie online z Danielem Jabłońskim na Discordzie. Jeżeli nie ma Was na Ruchu Społecznym PL, kilka postów wyżej znajduje się szczegółowa instrukcja. Do zobaczenia!
Aleksandra Felicja Tęcza - Okręg 19. i 22.
Awatar użytkownika
Bolesław Majchrowski
Posty: 34
Rejestracja: 11 mar 2024, 20:35
Lokalizacja: USA, New Jersey, Toms River
Okręg: Zagranica

Re: Okręg 19. Warszawa

Post autor: Bolesław Majchrowski »

Dziękuję za odpowiedź i wyjaśnienie. Z drugiej strony to ciekawe, że o Tusku, Dudzie czy innch oficjelach możemy wyczytać z detalami a boimy się RODO
xandree
Posty: 16
Rejestracja: 12 mar 2024, 01:21

Re: Okręg 19. Warszawa

Post autor: xandree »

KOLEJNE SPOTKANIE NASZEGO OKRĘGU
Odbędzie się w ten wtorek (9.07) o godz. 18:00 w Pubie 22 (ul. Jastrzębowskiego 22, Ursynów). Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych z okręgu 19 (Warszawa) jak i z tych okolicznych!
Klub 22 mieści się ok. 10 min pieszo od Metra Ursynów i ok. 9 min od Metra Stokłosy.
Do zobaczenia!
Aleksandra Felicja Tęcza - Okręg 19. i 22.
xandree
Posty: 16
Rejestracja: 12 mar 2024, 01:21

Re: Okręg 19. Warszawa

Post autor: xandree »

KOLEJNE SPOTKANIE NASZEGO OKRĘGU
Odbędzie się w środę (7.08) o godz. 18:00 w Pubie 22 (ul. Jastrzębowskiego 22, Ursynów). Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych z okręgu 19 (Warszawa) jak i z tych okolicznych!
Pub 22 mieści się ok. 10 min pieszo od Metra Ursynów i ok. 9 min od Metra Stokłosy. Link do mapki jak dotrzeć na miejsce spotkania: https://zapodaj.net/plik-RRUfuWUz1S
Do zobaczenia!
Aleksandra Felicja Tęcza - Okręg 19. i 22.
Tadeusz Juchniewicz
Posty: 157
Rejestracja: 12 mar 2024, 03:21
Lokalizacja: Szczecin - Nowe Miasto
Okręg: 41

Re: Okręg 19. Warszawa

Post autor: Tadeusz Juchniewicz »

Witam serdecznie.

Otrzymałem taką prośbę w komentarzu do mego wpisu i przekierowuję ją do Was w celu ewentualnego nawiązania kontaktu z tą panią. Osobiście nie znam tej pani, ale wyraziła zainteresowanie spotkanie się z Wami w Warszawie.

"Polski Szczecin Prosze dac mi dane Warszawy moze sie wybiore na jakies spotkanie?"

https://www.facebook.com/ewa.mlynarczyk.5/

Pozdrawiam,
Tadeusz Juchniewicz Okręg 41.
xandree
Posty: 16
Rejestracja: 12 mar 2024, 01:21

Re: Okręg 19. Warszawa

Post autor: xandree »

Tadeusz Juchniewicz pisze: 09 paź 2024, 11:33 Witam serdecznie.

Otrzymałem taką prośbę w komentarzu do mego wpisu i przekierowuję ją do Was w celu ewentualnego nawiązania kontaktu z tą panią. Osobiście nie znam tej pani, ale wyraziła zainteresowanie spotkanie się z Wami w Warszawie.

"Polski Szczecin Prosze dac mi dane Warszawy moze sie wybiore na jakies spotkanie?"

https://www.facebook.com/ewa.mlynarczyk.5/

Pozdrawiam,
Tadeusz Juchniewicz Okręg 41.
Dzięki, przyjęłam
Aleksandra Felicja Tęcza - Okręg 19. i 22.
Tadeusz Juchniewicz
Posty: 157
Rejestracja: 12 mar 2024, 03:21
Lokalizacja: Szczecin - Nowe Miasto
Okręg: 41

Re: Okręg 19. Warszawa

Post autor: Tadeusz Juchniewicz »

:D
Skręta Tomasz
Posty: 21
Rejestracja: 13 mar 2024, 16:58
Lokalizacja: Rybnik

Re: Okręg 19. Warszawa

Post autor: Skręta Tomasz »

Xandre - ja dziękuję, że jesteś w kwestiach DP taka płodna ! To dla mnie zaszczyt ! Mało która dziewczyna jest tak owocna w swoich działaniach a Ty jesteś dla mnie wzorem - Olu - jesteś wspaniała - dziękuję i pozdrawiam !
Tomasz Skręta Okręg nr 30 Rybnik
Tadeusz Juchniewicz
Posty: 157
Rejestracja: 12 mar 2024, 03:21
Lokalizacja: Szczecin - Nowe Miasto
Okręg: 41

Re: Okręg 19. Warszawa

Post autor: Tadeusz Juchniewicz »

Skręta Tomasz pisze: 10 paź 2024, 22:51 Xandre - ja dziękuję, że jesteś w kwestiach DP taka płodna ! To dla mnie zaszczyt ! Mało która dziewczyna jest tak owocna w swoich działaniach a Ty jesteś dla mnie wzorem - Olu - jesteś wspaniała - dziękuję i pozdrawiam !
Dobrze jest, kiedy ludzie mający talenty wykorzystują je właściwie. To jest najlepszą motywacją dla innych gdy widzą efekty ciężkiej pracy, a nie samo pisanie i gadanie.
xandree
Posty: 16
Rejestracja: 12 mar 2024, 01:21

Re: Okręg 19. Warszawa

Post autor: xandree »

Skręta Tomasz pisze: 10 paź 2024, 22:51 Xandre - ja dziękuję, że jesteś w kwestiach DP taka płodna ! To dla mnie zaszczyt ! Mało która dziewczyna jest tak owocna w swoich działaniach a Ty jesteś dla mnie wzorem - Olu - jesteś wspaniała - dziękuję i pozdrawiam !
Bardzo dziękuję za motywujące słowa, wszystkie takie głosy to wiatr w skrzydła. Do "wzoru" mi bardzo daleko, są naprawdę wspaniałe Siewczynie i Siewcy, którzy robią niesamowitą pracę, każdy z nas działa jak może :) Byle każdego dnia krok naprzód. Również pozdrawiam i dziękuję za szerzenie idei DP!
Aleksandra Felicja Tęcza - Okręg 19. i 22.
ODPOWIEDZ