Okręg 35. Olsztyn

Taisa
Posty: 70
Rejestracja: 11 mar 2024, 18:17

Okręg 35. Olsztyn

Post autor: Taisa »

Okręg wyborczy nr 35 do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej obejmuje obszar miasta na prawach powiatu Olsztyna oraz powiatów ełckiego, giżyckiego, gołdapskiego, kętrzyńskiego, mrągowskiego, nidzickiego, oleckiego, olsztyńskiego, piskiego, szczycieńskiego i węgorzewskiego (województwo warmińsko-mazurskie).
Izabela Ołowska - Polonia UK
Janusz W
Posty: 14
Rejestracja: 21 mar 2024, 09:42

Re: Okręg 35. Olsztyn

Post autor: Janusz W »

Kto jest zainteresowany budową okręgu 35, niech wejdzie na Kluby Siewców Pawdy - warmińsko-mazurskie, bo tam próbuję zintegrować ludzi z Olsztyna i okolic.
Magda_Storrada
Posty: 2
Rejestracja: 15 mar 2024, 15:20

Re: Okręg 35. Olsztyn

Post autor: Magda_Storrada »

Odnośnie Klubu Siewców Pawdy - warmińsko-mazurskie proszę o linka do tej strony. Myślałam,że tutaj -na tej stronie będzie można się jakoś zgadać i spotkać w realu. Na facebookowej grupie też się nic nie dzieje :(
Kub2024
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2024, 07:19
Okręg: 35

Re: Okręg 35. Olsztyn

Post autor: Kub2024 »

Dzień dobry mam na imię Kuba jestem z Olsztyna z Warmii i jestem moderatorem na okręgu 35 Olsztyn siewcy Prawdy na fecbooku. Mam pytanie czy ktoś jest z Olsztyna na Warmii ?
Pozdrawiam Kuba Wycech
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2024, 07:40 przez Kub2024, łącznie zmieniany 1 raz.
narcyz1
Posty: 4
Rejestracja: 14 mar 2024, 20:59

Re: Okręg 35. Olsztyn

Post autor: narcyz1 »

witam jestem z LIDZBARKA WARMIŃSKEGO proszę o kontakt bo jestem zainteresowana mogę się spotkać z wami ,dajcie znać o spotkaniu najlepiej w Olsztynie mogę dojechać do szybkiego zobaczenia
Magda_Storrada
Posty: 2
Rejestracja: 15 mar 2024, 15:20

Re: Okręg 35. Olsztyn

Post autor: Magda_Storrada »

W czwartek 25 kwietnia o godzinie 17,00 odbędzie się pierwsze, organizacyjne spotkanie klubu Siewców Prawdy.
miejsce spotkania Olsztyn, Kawiarnia Cofeina ul. Staromiejska 13.
Janusz W
Posty: 14
Rejestracja: 21 mar 2024, 09:42

Re: Okręg 35. Olsztyn

Post autor: Janusz W »

I co tam się wydarzyło? Ile osób było? Magdo S., fajnie, że chcesz działać, ale jeśli myślisz, że jeśli napiszesz (a tak napisałaś) na forum, że organizujesz spotkanie za 2 dni, to Ci przyjdzie masa ludzi? Zauważyłem, że na to forum nieczęsto zaglądają ludzie szczególnie z regionu warm. - maz. Ja mam kontakt telefoniczny z 3 osobami. Ja jestem z Olsztyna, a oni - z innych miast. Wiem, że na spotkanie pasuje im weekend. Podałem swój nr telefonu na forum - patrz: Kluby siewców prawdy. Szkoda, że do mnie nie zadzwoniłaś. Pisał też na forum pewien Kuba z Olsztyna, że też się chce organizować, ale nie zostawił kontaktu do siebie i chyba rzadko tu zagląda. Do Bogdana Morkisza dzwoniły jakieś osoby do programu „Wieczorynka”, że w naszym regionie nic się nie dzieje, a sami nie rejestrują się na forum. To jak mam do nich dotrzeć? Trochę mi przykro, że mnie nie powiadomiłaś o spotkaniu telefonicznie, ja dotarłbym do innych osób. Organizując spotkanie, w moim mniemaniu należy dać bardziej odległy termin, tym bardziej, że to miało być prawdopodobnie pierwsze spotkanie. Podaję swój nr tel. 504 046 041. Ludzie z Olsztyna i okolic: Odezwijcie się!
Pozdrawiam wszystkich!
PS. Ja jadę na spotkanie działaczy siewców prawdy do Ślesina 4 maja. Czy ktoś jeszcze z naszego regionu jedzie?
Janusz W
Posty: 14
Rejestracja: 21 mar 2024, 09:42

Re: Okręg 35. Olsztyn

Post autor: Janusz W »

Drodzy sympatycy Siewców Prawdy z Olsztyna i woj. warm.-maz.!
Zapraszamy na kolejne spotkanie klubu Siewców Prawdy z okręgu 35, które odbędzie się 2 czerwca (niedziela) o godz. 17.00 w Olsztynie w klubokawiarni „kofeina” (jej logo jest pisane z małej litery) ul. Staromiejska 13 na Starym Mieście.
Poprzednie spotkanie odbyło się tamże 12 maja. Ludzie są tu przesympatyczni. Można pogadać o wszystkim, a przede wszystkim o propagowaniu nowego systemu - Demokracji Pryncypialnej.
Przybywajcie! Hej!
narcyz1
Posty: 4
Rejestracja: 14 mar 2024, 20:59

Re: Okręg 35. Olsztyn

Post autor: narcyz1 »

witam, postaram się przyjechać mam nadzieję że odprawię gości wcześniej ,pozdrawiam do szybkiego. NARCYZA
Janusz W
Posty: 14
Rejestracja: 21 mar 2024, 09:42

Re: Okręg 35. Olsztyn

Post autor: Janusz W »

Drodzy sympatycy Siewców Prawdy!
Informuję, iż kolejne spotkanie klubu siewców prawdy związanego z Okręgiem 35, odbędzie się 16 czerwca (niedziela) o godz. 17.00 w kawiarni "Kofeina" w Olsztynie ul. Staromiejska 13
Zapraszamy do integracji z istniejącymi członkami! Będzie super!
ODPOWIEDZ