Jak zapisać się do struktur Siewców Prawdy aby promować Demokrację Pryncypialną w swoim okręgu

Główna kategoria forum
Awatar użytkownika
Taisa
Posty: 72
Rejestracja: 11 mar 2024, 18:17

Jak zapisać się do struktur Siewców Prawdy aby promować Demokrację Pryncypialną w swoim okręgu

Post autor: Taisa »

poniżej zamieszczam krótką instrukcję jak się zapisać do okręgu - słyszałam, że wiele osób ma problemy, aby to zrobić. Mam nadzieję, że instrukcja jest zrozumiała - w razie czego służę pomocą :D
Załączniki
zapisy do struktur.JPG
Izabela Ołowska - Polonia UK
Tadeusz Juchniewicz
Posty: 158
Rejestracja: 12 mar 2024, 03:21
Lokalizacja: Szczecin - Nowe Miasto
Okręg: 41

Re: Jak zapisać się do struktur Siewców Prawdy aby promować Demokrację Pryncypialną w swoim okręgu

Post autor: Tadeusz Juchniewicz »

Dzięki Iza. Każde wyjaśnienie jest cenne. Tak trzymaj. Pozdrawiam. Tadeusz.
Awatar użytkownika
Bolesław Majchrowski
Posty: 36
Rejestracja: 11 mar 2024, 20:35
Lokalizacja: USA, New Jersey, Toms River
Okręg: Zagranica

Re: Jak zapisać się do struktur Siewców Prawdy aby promować Demokrację Pryncypialną w swoim okręgu

Post autor: Bolesław Majchrowski »

Czy mogę prosić o informację ile osób w każdym okręgu zapisało się do https://siewcyprawdy.tv/okregi/ Chodzi mi o krótki wykaz; nr okręgu - ilośc zapisanych. Dziękuję
Awatar użytkownika
Bolesław Majchrowski
Posty: 36
Rejestracja: 11 mar 2024, 20:35
Lokalizacja: USA, New Jersey, Toms River
Okręg: Zagranica

Re: Jak zapisać się do struktur Siewców Prawdy aby promować Demokrację Pryncypialną w swoim okręgu

Post autor: Bolesław Majchrowski »

Bolesław Majchrowski pisze: 14 paź 2024, 16:56 Czy mogę prosić o informację ile osób w każdym okręgu zapisało się do https://siewcyprawdy.tv/okregi/ Chodzi mi o krótki wykaz; nr okręgu - ilośc zapisanych. Dziękuję
Dziś otrzymałem prywatną wiadomośc takiej treści; "
hej, widziałam Twój wpis i ciekawi mnie do czego są Ci potrzebne te statystyki??
pozdrawiam," Nie będę pisał od kogo ta wiadomośc, ale ręce opadają. Wystarczyło napisać, że takich informacji się nie udziela.
Tadeusz Juchniewicz
Posty: 158
Rejestracja: 12 mar 2024, 03:21
Lokalizacja: Szczecin - Nowe Miasto
Okręg: 41

Re: Jak zapisać się do struktur Siewców Prawdy aby promować Demokrację Pryncypialną w swoim okręgu

Post autor: Tadeusz Juchniewicz »

Ale przecieź to nie jest jakaś niewłasciwa odpowiedź. Chyba czasami jesteśmy przewrażliwieni. Popatrz na to pozytywnie w świetle ciągłych ataków na nas. Czasami moze musimy byc nieco ostrożni, a skoro byc moze takie zabezpieczenia na podstawie wcześniejszych doświadczeń są potrzebne i sprawdzone, to przyjmijmy je. Nie przejmuj sie tak bardzo tym i działaj dalej z pełną energią dla Polski i zmiany systemu. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ